RAHATLIK VEYA AKSİYON

 

Özel koyumuzu ziyaret etmek, dileğinize göre aksiyon dolu veya keyifli bir rahatlık olabilir. Günlerinizi nasıl geçirmeyi seçerseniz seçin, Laur Hotels’de kişisel cennetinizi keşfedeceğinizden emin olabilirsiniz.

MOCHA BEACH CLUB

 

Ege Denizi’nin kristal berraklığındaki sularında, özel localar, yenilenen harika mutfağı ile Mocha Beach Club’ın özel locaları kumdan ve iskeleden girme imkanı sunuyor.

*Ekstra hizmet

INFINITY POOL

 

We have brought together fresh products from the sea for you to create a menu worthy of heaven. Delicious crustaceans, fresh fish and all kinds of seafood are waiting for you…

 

*Extra service

ÇOCUK AKTİVİTELERİ 

 

Farklı yaş gruplarına özel hizmetlerle eğlenceyi, heyecanı ve sevinci bir araya getiriyoruz. Çocukların rahatça girebileceği sığ plajlarından oyun parklarına, çocuk menülerinden çocuk animasyonlarına kadar her detay çocuklar ve aileleri için tasarlandı.

HAREKET HAYATTIR

 

Otele ilk ayak bastığınız andan itibaren başlayan ve son ana kadar süren, bedeninizi ve ruhunuzu farklı bir dünyaya götürecek aktivitelerle mükemmel bir deneyimin parçası olun. Her yaşa hitap eden aktivitelerle siz ve aileniz mükemmel dakikalar geçirecek. Otelimizde toplamda 8 adet çocuklar ve yetişkinler için su kaydırağı mevcuttur. Ege kıyılarında eğlenceli dakikalar sizleri bekliyor.

SU SPORLARI 

 

Koyumuzun cam göbeği sularında, su sporu deneyimini yaşayacaklar için eşsiz bir tecrübe olacaktır. Jetski, Parasailing, Flyboard, Banana, Hamburger deneyebileceğiniz eşsiz deneyimlerinden bazıları…

*Ekstra hizmet

SCUBA DIVING

 

Dalış okulunun ne kadar farklı eğitimlerle sizi mavi derinliklere götürdüğünü ve orada birçok koy ve dalış noktasında sanki bulutların üzerinde, ama bir o kadar da mavi derinliklerde unutulmaz deneyimler yaşattığını göreceksiniz.

 

*Ekstra hizmet