7

Laur Hotels SPA

 

Laur Hotels Spa ile zihin, beden, ruh sağlığı ve esenliğinizi teşvik edin. Burada egzotik “Dört El Masajı”, lüks macadamia fındık yağı ve organik vanilya kullanan tedavileri ve sürdürülebilir kaynaklı deniz yosunu kullanan vücut ritüelleri, dünyanın ağırlığını tam bir rahatlama hissi ile değiştirmek için özel olarak tasarlanmıştır. Geleneksel hamam ritüelleri, çiçeklerin ve baharatların iyileştirici özellikleri, her bir spa deneyimini geliştirmek için özgürce kullanılırken, yüz bakımımızda en iyi deneyimi ve gerçek sonuçları sağlamak için gelişmiş teknikler kullanılır. Laur Hotels’de günlük spa merkezimizi bir kez ziyaret edin ve bu kesinlikle bir alışkanlık haline gelecektir.

UNIQUE DESIGN

 

Promote your mind, body, mental health and well-being with the newly designed original, spacious and unusual design of Laur Hotels Spa. In our new design, it invites you to reset your awareness with the natural light of the sun and the serenity of water and to embark on a new path to health, harmony and happiness, where the emphasis is on loving the world as you love yourself.

GELENEKSELİN YENİ TANIMI

 

Yenilenen özgün rejenerasyon ve spa tasarımımızda Türk kültünü mimariye taşıyan özel kese odaları ve saunası ile modern Türk hamamlarımızda kendinizi sultanlar gibi hissedeceksiniz. Kendimize, başkalarına, denizlere ve tüm gezegene özen göstermek için tasarlanmış bireysel ve ortak deneyimleri keşfedin.